ТВДС5

Майбутнє потребує відважних та приготованих священиків

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

110222-2

«Щоб відповісти на виклики майбутності, Церква потребує священиків, приготованих не тільки з точки зору високого академічного рівня», – сказав Святіший Отець Венедикт ХVІ під час зустрічі зі спільнотою Філіппінської Папської Колегії в Ватикані в суботу 19 лютого 2011 року. Аудієнція відбулась з нагоди 50-ї річниці заснування Колегії Папою Іваном XXIII.

У своєму зверненні Святіший Отець підкреслив найважливіші аспекти, якими повинні характеризуватися роки формації молодих священиків, заохочуючи «зростати у вірі і, шукаючи речей небесних у своїх студіях, завжди використовувати нагоду поглиблення духовної і богословської зрілості, щоб із всебічним приготуванням відважно відповідати на будь-які виклики, з якими вони зустрінуться у майбутньому».

«Як ви добре знаєте, – мовив далі Папа, – цілісна формація священика включає не тільки його академічний рівень. Крім поглиблення свого інтелектуального досвіду студенти Філіппінської Папської Колегії беруть участь в живій історії Церкви в Римі і формуються на світлих прикладах мучеників, які жертвою свого життя досконало уподібнились до самого Ісуса Христа».

За матеріалами: Радіо Ватикан

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.