ТВДС5

Дні духовної віднови із салезіанами

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

110205Вже традиційно, кожної першої п’ятниці місяця у нашій семінарії відбувається День Духовної Віднови, або як ми ще його називаємо день суокуплення. У цей день вся семінарійна спільнота поринає в молитву, молячись повне церковне правило, а також формується духовно, через науки, які щоразу голосять духовні отці.

Особливим був останній день молитви і посту. Бо ж відбувся він під проводом отців Салезіян, які радо погодились прожити цей день з нами. До семінарії завітав провінційний настоятель Салезіянського Згромадження в Україні о. Оноріно Пістеллато, разом зі своїм вікарієм отцем Андрієм Платошом. о. Оноріно, який має великий і багатий досвід у духовному провідництві, щиро ділився ним з братами.

Особливу увагу проповідник звернув на важливості формації під час навчання в семінарії. Формації, яка має чотири основних напрямки, які є рівно важливими. А саме: людський аспект формації, духовний, інтелектуальний, та душпастирський. Проповідник наголосив, що весь процес формації повинен «крутитися» навколо особи Христа, який конкретно воплочується в нашому щоденному житі!

Уся семінарійна спільнота щиро дякує отцям салезіянам за їхній візит, та сердечно їх вітає у час коли вони звершують пам'ять засновника їхнього згромадження, батька і учителя молоді св. Івана Боско, а також відзначають 20-тиліття від часу, коли салезіяни візантійського обряду змогли відновити свою працю в Україні, на благо нашої церкви та для спасіння молоді.

Довідка: Салезіяни в Україні

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.