Warning: A non-numeric value encountered in /home/tvds/public_html/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 576

Warning: A non-numeric value encountered in /home/tvds/public_html/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 576

 ТВДС5


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tvds/public_html/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 258

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tvds/public_html/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 258

Село Заздрість “у пошуках Таворського світла”

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

З 2 по 7 вересня 2008 р.Б., з благословення правлячого архиєрея Тернопільсько-Зборівської єпархії Кир Василія Семенюка, в с.Заздрість Теребовлянського р-ну, де знаходиться музейно-меморіальний комплекс ім. Йосифа Сліпого, проводились заняття з пасторального богослов’я для семінаристів 7 курсу ТВДС, а також реколекції для молоді.

Організатором цих подій був о.Віталій Тарасенко. Саме завдяки його старанням брати отримали можливість впродовж реколекцій застосувати на практиці знання, здобуті на вишколі.

Реколекції тривали з 6 по 7 число, які називались «У пошуках Таворського світла». У них взяло участь близько тридцяти молодих людей. Вони розпочалися з вступного привітання о.Віталія, яке плавно перейшло у науку, сповнену актуальністю порушуваних проблем. Жертвенна праця отця була винагороджена плідними і злагодженими діями семінаристів з молодіжними аніматорами. Ця співпраця відчувалась у загальній щирій, сповненій духовності та довіри атмосфері, яка панувала впродовж цих двох днів, і саме завдяки цьому вдалося цілком розкрити та реалізувати задум реколекцій, адже цьому сприяли проповіді, нічні чування, які провадили аніматори спільно з семінаристами, Святі Літургії, які не залишили нікого байдужим.

Наступного дня дуже плідним та вражаючим було ділення в групах, яке відбувалося після кожної науки о. Віталія. Аніматори та семінаристи знайшли можливість поспілкуватися із кожним з учасників групи та допомогти віднайти у їхньому житті Таворське світло, яке мали пронести його через усе своє життя.

На закінчення реколекцій кожен з учасників мав змогу поділитися своїми враженнями від пережитого, навести яскраві та позитивні моменти, висловити свої побажання та подякувати організаторам за їх проведення. Завершила дні духовної обнови спільна подячна молитва до Господа – джерела істинного світла в нашому житті.

На згадку про проведені реколекції всіх учасники зробили спільну фотографію.

Особисту подяку хотілося б висловити о. Віталію Тарасенку, сестрам василіянкам за гостинний прийом, поварам які дбали про наше харчування і дуже смачно готували, а також аніматорам спільно з семінаристами, які дбали про духовну поживу учасників, рівно ж і самим учасникам, які залишили свої справи і прибули на реколекції для пошуку та зустрічі Таворського світла в особистому житті.

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.