ТВДС5

Губернатор тернопільщини відвідав семінарію

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

n095-1У четвер 11 листопада Тернопільська Вища Духовна Семінарія (ТВДС) ім. Патріарха Йосифа Сліпого витала в своїх стінах вельмишановного гостя, голову Тернопільської Обласної Державної Адміністрації пана Михайла Цимбалюка.

Свій візит губернатор розпочав із молитви в семінарій ній каплиці. Відтак шановному гостеві, який прибув у супроводі інших чиновників, було представлено семінарські корпуси та розказано коротку історію про те, як все розпочиналося з однієї сільської хати у далекому 1991 році під проводом ще тоді отця мі трата Василя Семенюка.

Згодом гості пройшли в конференцзал семінарії, де за українським звичаєм їх привітала вся семінарійна спільнота пахучим короваєм та щиросердечним многоліттям.

У своєму короткому зверненні пан Цимбалюк перш за все сказав: «Завжди гордився, що на теренах Тернопільщини є такий вищий духовний навчальний заклад». Пан голова висловив слова вдячності ректорату та духовним наставникам семінарії за виховання майбутніх священиків української церкви, а відтак і всім семінаристам, за значний вклад у духовне збагачення тернополян та всіх українців.

n095-2«Я хотів би подякувати за вашу християнську позицію! Бо саме ваше хороше слово, ваш приклад в провадженні наших християнських обрядів Різдва, Великодня та інших свят втілює Тернопільщину як край, де ми вміємо святкувати, вміємо молитися Господу Богу і робити це на високому професійному та духовному рівні» - зазначив Михайло Михайлович. Рівночасно пан губернатор побажав: «…щоб ніхто не розчарувався, що вибрав такий непростий християнський шлях». Зі своєї сторони, як керівник найвищого органу виконавчої влади, пообіцяв, що сприятиме та всіляко підтримуватиме такий духовний навчальний заклад як ТВДС.

На завершення брати семінаристи подарували пану губернатору пісно про гори Карпати, що пробудило у нього незабутні спогади про його дитинство.

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.