ТВДС5

Зустріч католицьких ієрархів східного обряду в Софії

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

Від 4 до 7 листопада 2010 р. в столиці Болгарії місті Софії проходила ХІІІ Зустріч католицьких ієрархів східного обряду Європи, яка збіглася з відзначенням 150-ї річниці поєднання з Римом Болгарської Греко-Католицької Церкви. Тема заходу була: «Критерії церковності Східних Церков і сучасна дійсність».

В зустрічі взяли участь 35 єпископів, серед яких також був присутній єпарх Тернопільсько-Зборівський Кир Василій (Семенюк), переставляючи різні Східні Католицькі Церкви з усіх частин Європи, а також представники Апостольської Столиці, зокрема, Конгрегації для Східних Церков та Папської Ради в справах душпастирства мігрантів та подорожуючих. Ієрархи взяли участь у святкових богослуженнях, приурочених Ювілею Болгарської Греко-Католицької Церкви.

Під час обговорення теми зустрічі, підкреслено, що критерієм церковності Східних Католицьких Церков є, властиво, їхнє повне сопричастя з Апостольською столицею. В свою чергу, архиєпископ Антоніо Марія Вельйо, Президент Папської Ради в справах мігрантів та подорожуючих, представив доповідь на тему душпастирських структур для католиків мігрантів східного обряду, окресливши актуальний стан та проблеми, пов’язані зі створенням таких структур, які б дозволили вірни практикувати віру згідно з власною традицією.

Вирішено, що наступна зустріч європейських католицьких єпископів східного обряду відбудеться у місті Орадя в Румінії на тему: «Ви будете моїми свідками: євангелізація в Східних Католицьких Церквах Європи».

Джерело: Радіо Ватикан

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.