Warning: A non-numeric value encountered in /home/tvds/public_html/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 576

Warning: A non-numeric value encountered in /home/tvds/public_html/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 576

 ТВДС5


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tvds/public_html/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 258

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tvds/public_html/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 258

Ісус їхав на ослі вулицями Тернополя

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

20 квітня 2008 року, на свято Входу Господнього до Єрусалима від храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Тернопіль вирушив театралізований похід. Свято єпархіальної молоді, з благословення правлячого єпископа Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка організувала Молодіжна комісія, єпархіальне християнське радіо «Світанок» та Тернопільська Вища духовна семінарія імені Патріарха Йосифа Сліпого.

Попереду процесії, як і дві тисячі років тому, їхав на ослі Ісус у супроводі своїх учнів. Біля катедрального собору процесію вітав єпарх Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк, котрий відслужив святкову архиєрейську Літургію та звернувся з батьківським словом до єпархіальної молоді. Преосвященний Василій наголосив, що у рік, коли Церква роздумує над покликанням “будь-яке покликання, кожна професія, кожне фахове заняття людини має у своїй основі головне покликання, тобто наше освячення та спасіння”. Єпископ не оминув болючих проблем сучасного суспільства, зокрема він говорив: “Сьогоднішня молодь наражена на багато викликів та спокус, що в силу об’єктивних чи суб’єктивних причин атакують її з усіх сторін. Не без жалю та тривоги говоримо та визнаємо, що серед української молоді багато наркоманів, алкоголіків, тих, що живуть у нечистоті, сквернословлять та загрузли у багні інших гріхів. Болить і те, що наша нація нидіє через страшний гріх вбивства ще ненароджених дітей, що особливо розповсюджено серед молоді. Молюся за цих людей і прошу усіх вас, хто чує мої слова прилучитися до цієї молитви і просити Господа про прощення та помилування через свою любов до усіх нас».

Підсумовуючи своє звернення єпарх Василій закликав молодь: “Любіть і наслідуйте Церкву, яка від свого Засновника отримала місію вказувати людям шлях справжнього щастя. Не є легко пізнати і зустріти справжнє щастя у світі, в якому ми живемо, в якому людина, вважаючи себе «вільною», часто є заручником течій тих думок, які ведуть її до помилок чи до ілюзій, які зводять із правдивого шляху”.

Після Літургії представники молодіжних єпархіальних спільнот подякували преосвященному Василієві за слова підтримки та молитви та запевнили, що молодь докладатиме усіх зусиль, свою посильну лепту в єпархіальному житті, аби церковне життя розвивалося.

У рамках святкування єпархіального дня молоді відбулося освячення «Хресної дороги» на парафії святого Василія Великого та «Хресна дорога ненародженої дитини», яку підготували працівники християнського радіо «Світанок».

Ярослав Семеген,
прес-секретар Тернопільсько-Зборівської єпархії

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.