ТВДС5

Нехай їхня жертва стане засівом миру

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

101103Папа Венедикт XVI з приводу похорону жертв теракту в багдадському храмі

У понеділок, 1 листопада 2010, після проказування молитви «Ангел Господній» з нагоди урочистості Всіх Святих, Святіший Отець Венедикт XVI звернувся із закликом, пов’язаним із терористичним захопленням сиро-католицького храму в Багдаді, столиці Іраку, де під час звільнення заручників у неділю, 31 жовтня, загинули десятки людей.

«Молюся за жертви цього абсурдного насильства, тим більше, настільки нелюдського, тому, що уразило безборонних людей, які зібралися в Божому домі, що є домом любові та примирення, – сказав Папа. – Висловлюю також свою щиру близькість знову заатакованій християнській громаді, та заохочую пастирів і вірних бути сильними та стійкими в надії. Перед обличчям жорстоких епізодів насильства, що надалі завдають страждань населенню Близького Сходу, бажаю, врешті, знову поновити свій наполегливий заклик до миру: він є Божим даром, але також результатом зусиль людей доброї волі, національних та міжнародних інституцій. Нехай же всі об’єднають свої зусилля, щоб припинилося будь-яке насильство!»

З приводу похорону священиків, які разом з десятками вірних загинули під час терористичного нападу на сирійсько-католицький храм в столиці Іраку місті Багдаді, Святіший Отець Венедикт XVI надіслав телеграму співчуття сиро-католицькому архиєпископові Багдаду Преосвященному Атанасієві Матті Шаба Матока. «Глибоко зворушений насильницькою смертю численних вірних та священиків Тагіра Саада й Бутроса Васіма, – пише Святіший Отець, – бажаю духовно взяти участь у похоронних богослуженнях, молячись за цих братів і сестер, щоб Христове милосердя принесло їм упокій у домі Небесного Отця».

Пригадавши, що вже роками ця країна переносить невимовні страждання, а християни стали об’єктом нелюдських нападів, які «через цілковиту зневагу до життя, непорушного Божого дару, загрожують довірі та громадському співжиттю», Венедикт XVI ще раз висловив побажання, щоб «жертва цих наших братів і сестер змогла стати посівом миру та справжнього відродження, і щоб усі, кому на серці лежить примирення, братерське й солідарне співжиття, знайшли спонуки та сили, щоб творити добро».

Джерело: Радіо Ватикан

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.