ТВДС5

Трудова міграція

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

101020Церква завжди зі своїм народом. І де б він не був і в якому становищі не знаходився, християнський обов’язок спонукає нас допомогти ближньому, подати руку допомоги у важкий для нього момент. Сам Христос навчає нас: «Немає більшої любові, як віддати життя своє, за ближніх своїх». Церква, як структура, вже протягом багатьох років приділяє особливу увагу соціальні політиці, дбаючи про соціальну справедливість. Вже починаючи від першої соціальної енцикліки Папи Лева XIII «Rerum Novarum», яка вийшла у 1891 р, церква почала і до сьогодні активно продовжує висвітлювати свою позицію і науку що до життя людини у суспільстві.

У сьогоднішній час є надзвичайно актуальна проблема трудової міграції, тай міграції як такої, і власне ці теми стали провідними на Синоді Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, який проходив у вересні цього року.

Властиво вчора (19 жовтня) у Тернопільській Вищій Духовній Семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого, відбувся науковий семінар, на якому було висвітлено тему трудової міграції в Україні. Свій науковий доробок представила докторантка Волинського Національного Університету ім. Л. Українки п. Лариса Данильчук. Вельмишановна пані професорка прибула у супроводі своїх учениць п. Тетяни Захарчук, та п. Ірини Лизун аспіранток Кафедри Соціальної Педагогіки, Кременецького Педагогічного Університету.

Вищезгаданими науковцями було розкрито дослідження «Соціальна профілактики торгівлі людьми засобами інформаційно-комунікаційних технологій». Під час роботи семінару дослідниками представлені статистичні результати дослідження проблем трудових мігрантів; визначено: взаємозв’язок проблем трудової міграції та торгівлі людьми, зміст соціального супроводу сімей трудових мігрантів; запропоновано методичні рекомендації щодо питань соціальної роботи з дітьми трудових мігрантів.

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.