ТВДС5

Рукоположення піддияконів та єрея

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

101016-014 жовтня, коли святкуємо празник Покрову Пресвятої Богородиці, стало особливо значущим та пам’ятним для братів-семінаристів 7-го курсу нашої семінарії, так як вони отримали з рук Преосвященного Владики Василія, єпарха Тернопільсько-Зборівського, піддияконські свячення.

Урочистість відбулося в Соборі Зарваницької Матері Божої, де перші свої свячення отримали брати: Агрес Михайло, Барна Володимир, Бойко Іван, Гавришко Богдан, Засібіда Ігор, Іващук Віталій, Кобильник Євген, Козак Володимир, Лещишин Василь, Лобур Іван, Мартинців Василь, Наконечний Володимир і Пилипчук Володимир, через рукоположення Владики Василія Семенюка.

По завершені подячне слово мав староста курсу, Богдан Гавришко, в якому від імені всіх він перш-за-все склав подяку Господу Богу, Пресвятій Богородиці, а також батькам, які підтримували їх під час навчання, ректорату і Преосвященному Владиці за те, що виховували та наставляли на правильну дорогу. На завершення, віддав себе і всіх інших співбратів під Покров Пресвятої Богородиці та просив у Неї ласки стати святими священиками, які б себе і своє служіння цілком посвятили Українській Греко-Католицькій Церкві та нашому народові.

Також в цей день у парафіяльному храмі Пресвятої тройці села Зарваниці, який в цей день святкує свій храмовий празник, Ігор Куриба, випускник Тернопільської Вищої Духовної Семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого, був рукоположений на священика Преосвященним Владикою Василієм.

Вся наша семінарійна спільнота щиросердечно вітає нововисвяченого єрея о.Ігора Курибу, а також братів-піддияконів і бажають їм стати святими і добрими священниками та щоб їх служіння було тільки на прославу Бога і спасіння людських душ.

101016-1

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.