ТВДС5

Осіннє паломництво до Зарваниці

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

101011Зарваниця… Для кожного це слово звучить по-особливому і дуже рідно. Та хіба може звучати інакше місце, де на нас чекає Мама?… Зарваниця стає домом для кожного, хто сюди приїхав би бодай би раз. Зарваницька Мати Божа Бере під свій Покров Кожного, хто приходить до Неї, допомагає кожному, хто просить в неї допомоги і просить її заступництва.

Незважаючи на справжню осінню погоду, цими вихідними Зарваницька мати Божа зібрала у своїм Домі багато дітей, які прийшли в гості до Мами.

У суботу 8 жовтня Зарваниця витала чисельну Чернечу Родину «Воплоченого Слова» з Івано-Франківська. Отці, брати, сестри монахині, а також велике число мирян (близько 500), прийшли сюди, щоби молитися в особливому наміренні: за святі покликання до монашого стану та до подружнього життя. У своїй проповіді під час Літургії, о. Йосафат Бойко ВС, наголосив на тому, що джерелом святих покликано до богопосвяченого життя є добрі християнські родини. Натомість богопосвячені особи, а особливо їхня молитва - є запорукою добробуту і освячення суспільства в якому вони живуть. Відтак паломники мали молитовно-мистецьку зустріч на площі біля Чудотворного джерела, де їх привітав Ієрарх Тернопільсько-Зборівський, Владика Василій.

Цього ж дня на прощу до Зарваниці завітали семінаристи із Мукачівської семінарії, разом з їхнім духовним наставником отцем Франциском. У своїй проповіді Владика Василій звернувся і до братів семінаристів, наголошуючи на тому, щоб вони, перебуваючи на цьому святому місці віддали себе під опіку Пресвятої Богородиці, яка є Матір’ю всіх священників. Рівночасно Владика побажав їм, щоб брати в період своєї формації кріпилися твердою вірою і зростали в душпастирські любові, яка одного дня коли вони стануть священиками спонукатиме їх до того, щоб вони служили вірним своєї церкви, де б це не було, на Великій Ураїні, в Казахстані, чи в Сибіру, де вірні Греко-Католики чекають на своїх пастирів.

У неділю до Зарваниці, вже на традиційну щорічну прощу, прибула делегація «Державної Служби Автодоріг України», у переддень свого професійного свята. У цьому паломництві взяли участь блтзько тисячі осіб з різних регіонів України. По закінченні Архиєрейської Святої Літургії, у якій властиво взяли участь працівники управління «Укравтодору» Пралячий Архиєрей Кир Василій Семенюк, висловив присутнім слова вдячності у сприянні розвитку Марійського Духовного Центру, нагородивши керівників та благочинців відповідними грамотами та подяками. А ті в свою чергу, відповіли вдячністю, мовивши ,що це визнання є для них «своєрідним авансом, та заохотою для подальшої співпраці у розвитку та благоустрою святого місця».

На завершення відбулося традиційне Водосвяття на Чудотворному місці, де багато століть тому, та впродовж віків Пресвята Богородиця зробила і продовжує робити чуда з тими, хто приходить під її Материнський Покров просячи помочі та заступництва.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.