ТВДС5

Облечини братів 2-го курсу

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

100926-1Сьогодні для студентів 2-го курсу та їх батьків відбулась дуже пам’ятна подія. Під час Великої вечірньої з витією, яку очолив Преосвященний Владика Василій (Семенюк), єпарх Тернопільсько-Зборівський, відбувся Чин облечин у підрясники.

Все почалось із семінарського подвір’я, де брати 2-го курсу урочисто одягнені у вишиті сорочки та тримаючи на руках підрясники очікували прибуття Владики Василія. По прибутті Владика разом із другокурсниками вирушив процесійним ходом до парафіяльної церкви Вознесіння ГНІХ, де в дверях храму на Архиєрея очікував в.о. ректора семінарії о.Іван Римар, віце-ректори о.Володимир Ковалковський та о.Михайло Пастух, а всередині церкви зібралась чимала кількість батьків родичів і близьких.

Увійшовши до храму другокурсники вистроїлись півколом довкола тетраподу. Тишу храму, яка ще кілька хвили тому тут панувала розвіяв мелодійний спів семінарійного хору… Розпочалася вечірня. Запанувала якась особлива атмосфера, в очах братів 2-го курсу, та й у рухах, було видно переживання перед тим що на них чекає… А на них чекала велика відповідальність у носінні духовного строю – підрясника.

І ось наступила довгоочікувана мить… після Пісні Симеона «Нині відпускаєш…» брати-семінаристи, які приймали чин облечин, підійшли до своїх батьків та просили їхнього батьківського благословення. Напевно в ту мить серед них не було жодного у кого на очах не виступили б сльози. Опісля Преосвящений Владика Василій прочитав молитву, а ректор о.Іван Римар освятив свяченою водою всі підрясники. Відтак, по черзі, другокурсники із братами із старших курсів підходили до Владики і отримували архієрейське благословення.

По завершені богослужіння була спільна знимка на пам’ять, та невеличка святкова гостина для рідних та гостей свята.

100926-2

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.