ТВДС5

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE

Братство св. Пахомія виникло у 2004 р. Б. зі спільної ініціативи:

-         - Братів, які бажали поглиблювати своє життя через часте (постійне) проказування Ісусової молитви і відкритість на Божий поклик (святу волю).

-             -  Духовного отця, який також мріяв і молився за благодать покликання до існування спільноти братів, охочих бути більш відкритими на Бога, в дусі віри старатись чинити волю Божу, призиваючи на поміч ім’я Господа Ісуса Христа.

Братство було засноване з Божого натхнення та Архиєрейського благословення Кир Василя (Семенюка) – тодішнього ректора семінарії, дня 27, місяця жовтня, року Божого 2004.

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE

Статут

І. Заснування

Братство св. Пахомія виникло у 2004 р. Б. зі спільної ініціативи:
1.    Братів, які бажали поглиблювати своє життя через часте (постійне) проказування Ісусової молитви і відкритість на Божий поклик (святу волю).
2.    Духовного отця, який також мріяв і молився за благодать покликання до існування спільноти братів, охочих бути більш відкритими на Бога, в дусі віри старатись чинити волю Божу, призиваючи на поміч ім’я Господа Ісуса Христа та Його Пречистої Матері, Пресвятої Богородиці.
Братство було засноване з Божого натхнення та Архиєрейського благословення Кир Василя (Семенюка) – отця-ректора дня 27, місяця жовтня, року Божого 2004. У 2012-2013 рр., з благословення Архиєпископа і Митрополита Кир Василія Семенюка, а також за пропозиціями членів братства, статут було доповнено і внесено певні зміни.

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.