ТВДС5

Ідея софійності українського народу

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

IMG 05481
«Мудрість розумного свій шлях знати»
(Прип.14:8)


До семінарійної спільноти , 03 квітня, завітав член чернечого згромадження ”Товариство Ісуса”, радник Глави УГКЦ зі стратегії комунікації та військовий капелан - о.А.Зелінський.
У викладеній конференції спікер звернув увагу на концептуальне звернення Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава (Шевчука) ”Наша Свята Софія”. Послання розкриває проблему важливості формування власної ідентинчості та чинники від яких залежить ця формація.
Пояснюючи послання, о. Андрій виконував місію, яку отримав від Глави УГКЦ - донести слово про Божу Премудрість до духовенства та чернецтва.
Особливий акцент був поставлений на те, що душею українського народу є софійність, яка з часів Володимирового хрещення вказує правильні орієнтири розвитку на майбутнє.
Собор Софії Київської постає перед нами джерелом формації свідомості та цінностей, символом цілісності єдиної та неподільної Київської Церкви.
На закінчення конференції промовець звернув увагу спільноти на важливість знати свій шлях, і закликав малювати майбутнє по слідах софійності.

Тажок о. Андрій зустрівся з братами, які цікавляться військовим капеланством та поділився основними напрямками роботи капелана з військовими.

IMG 05251

photo 2019 04 04 06 24 181

photo 2019 04 04 06 24 221

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.