ТВДС5

Велике задоволення, коли ти комусь послужив або допоміг, навіть коли втомлений і не виспаний

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

IMG 11281

"Велике задоволення, коли ти комусь послужив або допоміг, навіть коли втомлений і не виспаний"

У вівторок, 2 квітня, до спільноти ТВДС завітав отець-редемпторист Василь Ліниця, який прийшов поділитися досвідом місійної діяльності згромадження ЧНІ. Конференція розпочалася з представлення о. Василя братам-семінаристам і з спільної молитви.

Прочитавши уривок із євангелія від Марка, який стосувався покликання, о. Ліниця розпочав свій виступ, мета якого полягала в зближенні зі своїм покликом. Отець розказав про основну ціль Чину Найсвятішого Ізбавителя (заснованого 1732 р. св. Альфонсом Ліґуорі, на Україну цей чин запрошений митрополитом Андреєм Шептицьким у 1913 р.), яка полягає в місіях і реколекціях, особливо важливих на парафіях, та наголосив, що Церква, як така, має місійний характер.

Крім того, він показав документальний відеофільм, який мав стосунок до сторінок місійної діяльності згромадження. Семінаристи змогли побачити служіння редемптористів і як воно реалізовується в різних діяльностях, таких як: хресні ходи, молитви за урожай, благословення немовлят, відвідини хворих зі Святими Тайнами, благословення місіонарів, "станові" науки для хлопців, дівчат, чоловік, жінок і т. п.

Згодом священик поділився власним, місійним досвідом перебування на півдні України (3 роки), де панує інша специфіка, і де потрібно багато готуватися, щоб просто і доступно подати "Слово Боже" суспільству, яке там проживає.

На завершення конференції, о. Василь щиро запросив усіх, хто б хотів продовжити своє служіння у монашому стані, до згромадження ЧНІ.

IMG 11311

IMG 11331

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.