Lofoos

Духовна конференція з о. Йосафатом Савраном

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 1310111

Сьогодні в гості до наших братів завітав о. Йосафат Савран, який поділився з аудиторією декількома глибокими тезами.
Напочатку, священослужитель запропонував усім присутнім запитати себе, що для кожного з нас є найголовнішим пріоритетом у нашому духовному житті. Здавалося б, це доволі просто, але після декількох несміливих відповідей, отець перевів головну думку у площину священичого життя, де кожному з присутніх було дуже цікаво почути мудре слово про те, як потрібно молитися.
Надзвичайно вразила простота мови о. Йосафата, адже він настільки змістовно зміг пояснити те, що здавалося таким очевидним і буденним, у зовсім новому світлі. На основі Святого Письма, власного досвіду та глибоких переживань о. Савран дотикається душі. Він дуже тонко підкреслив: «Ви можете протерти в семінарії 3-4 підрясники. Але в кінці залишитись "порожнім". Все залежить від вас. Завжди є вибір. Розвиватися і йти вперед чи опустити руки і тліти».
На завершення промовець побажав кожному з нас бути відвертим з Христом, який промовляє до нас, щоб ми буди щирими і простими, адже навчитися молитися - це справді мистецтво, яке потребує постійної праці.
Отче Йосафате, щиро дякуємо вам за глибокі повчальні слова, які змусили не на жарт замислитися, як молимся і чи вміємо молитися ми?
Миру і ласк Божих вам!

DSC 1316111DSC 13151111

DSC 13131111

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.