ТВДС5

Презентація нової книги Папської Ради "Енергія, справедливість і мир"

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 13371

На щотижневу конференцію, до Тернопільської духовної семінарії, завітав д-р Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології та відповідальний редактор україномовного видання нової книги Папської Ради, котру він презентував: «Енергія, справедливість і мир: рефлексії про енергію в актуальному контексті розвитку та охорони навколишнього середовища» 

В цій книзі висвітлений диспилінарний підхід вирішення екологічних проблем людства. Та актуалізовано основі проблемні питання, зокрема - чому церква торкається цього питання? В книзі, вчительський уряд церкви невтомно навчає про необхідність зважання на екологічні виклики в яких ідентифікується проблема духовної кризи людини. Основними цілями цього видання є взаємозв'язок між енергією справедливістю і миром, між людьми і всім світом. Адже економне ставлення до природніх ресурсів є однією з форм проповідування, свідченням та пізнання Христа.

Також на цій конференції був присутній о. мітрат В. Фірман, економ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Він розповів про альтернативні види енергії в тому числі і для України. Зокрема використання відходів від зернової продукції, їх переробки та подальшого використання у системах опалення... І таким чином екномії та ефективно збереження світової енергії.

DSC 13381

DSC 13491DSC 13431

Фото: Андрій Волянюк

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.