ТВДС5

Вірні до кінця. Мученики й ісповідники віри ХХ ст.

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 0265q

28 березня та 4 квітня в Тернопільській Вищій Духовній Семінарії ім. Патріарха Йосипа Сліпого відбулась конференція за участю доповідачів братів-семінаристів різних курсів - починаючи від другого, і закінчуючи випускним, сьомим курсом.

Дані конференції започатковані Митрополитом Тернопільсько-Зборівським Василієм (Семенюком). Метою проведення даної конференції було поглиблення знань студентів про долю нашої підпільної церкви, базуючись на книгу Катерини Лабінської-Снігур «Вірні до кінця. Мученики й ісповідники віри ХХ ст.». Тема конференції: представлення незнаних постатей багатьох християн, які ціною власного життя засвідчили вірність Церкві та Богові. Висвітленням долі священиків, їхніх дружин, монахів і монахинь, а також мирян, які потрапивши у жорна тоталітарної системи, не зламалися та залишилися вірні Христові, аж до смерті.

Розповіді про 40 Слуг Божих, замордованих у тюрмах, на засланнях, у рідних містах і власних домівках роздані студентам різних курсів, які мають у доступний спосіб представити життя того чи іншого святця усій семінарійній спільноті.

У цей вівторок студенти семінарії разом з своїми настоятелями на чолі з отцем-ректором Іваном Римаром вислухали доповіді шістьох студентів про, до цього часу їм незнаних, видатних постатей історії УГКЦ.

Уся семінарійна спільнота з великим нетерпінням очікує наступної такої конференції, яка відбудеться у наступний вівторок 4 квітня 2017 року.

DSC 0267q

DSC 0269q

DSC 0272q

DSC 0274q

DSC 0663

DSC 0665q

DSC 0672q

DSC 0676q

DSC 0679q

Світлини: Андрій Волянюк

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.