ТВДС5

Сходження на гору Кармель

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

 shodzhennia na goru karmel 380x500
Із особою св. Івана від Хреста я познайомився на лекціях в семінарії, коли один викладач зацитував, уривок з творів святого. І мене це зачіпило і дало можливість глибше пізнати не тільки самого себе, а й допомогло краще зрозуміти, ким є Бог. «Сходження на гору Кармель» - це унікальний твір, котрий вартий уваги.А особливо вартий уваги тих, які хочуть ступити на шлях християнської досконалості, або вже мають поступ у духовному житті. «Тут подано вказівки і викладено науку вельми корисну, як для початківців, так і для тих, хто вже сягнув певного поступу», - говорить про свій твір сам автор. 
Ця книга мала і тепер має великий вплив на мене. Зокрема допомогла вирішити багато проблем у моєму духовному житті. А також навчила мене дивитися на речі по-справжньому, не як на мету, а як на засіб для досягнення злуки з Творцем. 
Тому заохочую кожного християнина почерпнути з цієї безцінної духовної криниці святого Івана від Хреста. Бо це є досвід великої , святої особи, яка пройшла цей шлях і злучилася з тим Богом, до якого йшла ціле життя. Святий подає чудову, поетапну схему прямування до злуки з Господом, виводячи свої думки зі Святого Письма. 

брат Іван Добротюк

#Святий_Йоан_від_Хреста

#Сходження_на_гору_Кармель

5ZhZcp5ixFo

 

n9u2FSptksU

 

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.